ŠOLSKO TEKMOVANJE ZA LOGOTIP PROJEKTA ERASMUS + (CULTURAL COLORS

V mesecu oktobru in novembru smo po predstavitvi projekta vsem učencem na OŠ Šmihel izvedli šolsko tekmovanje za logotip Erasmus +, Cultural Colors.

Sodelovali so prav vsi razredi oz. učenci  – od najmlajših do najstarejših.

Učenci so v svoje izdelki vnesli svojo vizijo tega, kaj jim projekt predstavlja.

Nastali so zanimivi predlogi logotipov.

Ker zaradi situacije s COVID-19 ne moremo oblikovati razstave v šoli, vam nekatere izdelke predstavljamo kar na naši spletni strani.

Izmed vseh prispelih prispelih predlogov bomo člani učiteljskega tima izbrali enega, ki bo poslan na mednarodno tekmovanje med vsemi partnerskimi državami za uradni logotip projekta.

Mednarodno tekmovanje bo izvedeno v mesecu decembru. Organizira pa ga SLOVENIJA. 😊

Uradni logotip bo razglašen na spletni strani Erasmus +, pa tudi na naši šolski strani.

PREDLOGI: